O NAS

NASZA FIRMA 1995-2018
OD 24 LAT ZABIERAMY NASZYCH PASAŻERÓW DO MIEJSC ICH MARZEŃ!

Wszystko zaczęło się 24 lat temu latem 1995 roku, kiedy nasza firma po raz pierwszy zorganizowana całodzienny rejs z Kissamos na legendarną wyspę piratów Imeri Gramvousa i egzotyczną Balos Lagoon

Dzięki ciężkiej pracy, entuzjazmowi, poczuciu odpowiedzialności i szacunku dla naszych gości i środowiska, rejs ten stał się wielkim sukcesem i przyciąga coraz więcej turystów każdego roku. Aby móc służyć naszym gościom, stopniowo kupowaliśmy więcej statków, a w ciągu 10 lat (2005) utworzyliśmy konsorcjum firm morskich GRAMVOUSA BALOS CRUISES. Konsorcjum opracowało dwa kolejne rejsy, całodzienny rejs piracki i ekscytujący wieczorny rejs w zatoce Souda w Chanii. W końcu jeszcze dwa rejsy zostały dodane do naszej listy: jeden z Ierapetra na urokliwą wyspę Chrysi (Gaidouronisi), a drugi z Makris Gialos na egzotyczną wyspę Koufonisi.  Gramvousa, Balos i Chrysi to trzy wyjątkowo piękne rezerwaty przyrody, objęte europejską siecią NATURA 2000

Założyciele naszego Konsorcjum, eksperci w branży morskiej i turystycznej, zawsze mieli jeden cel: zaoferować całodzienne rejsy wzbudzające zainteresowanie, połączyć bezpieczeństwo z rozrywką i pozwolić Ci się zrelaksować i odkryć egzotyczne miejsca. 

Dwie dekady od naszego pierwszego rejsu i po obsłużeniu setek tysięcy zadowolonych klientów, nasze Konsorcjum zdobyło silną pozycję w sektorze całodziennych rejsów i jest obecnie największym tego typu w Grecji. W marcu 2015 roku w związku z rozszerzaniem swojej działalności o kolejną prefekturę (Lasithi), nazwa konsorcjum została zmieniona na CRETAN DAILY CRUISES. Teraz składa się z 9 przedsiębiorstw morskich i posiada 11 statków turystycznych (200-1200 pasażerów).

CRETAN DAILY CRUISES oferuje kilkadziesiąt miejsc pracy, wzmacnia lokalną gospodarkę, przyczynia się rozwoju wrażliwości społecznej na rzecz ochrony środowiska, sponsoruje różne imprezy kulturalne, społeczne i sportowe, bierze udział w ochronie dziedzictwa kulturowego i pomaga turystycznej promocji Grecji. Nasze statki są w pełni zgodne z obowiązującym prawodawstwem krajowym i europejskim w zakresie ochrony środowiska morskiego i są wyposażone we wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa.

Dzięki jego dużym, wygodnym statkom, które łączą miłą załogę, pyszne dania kuchni kreteńskiej, place zabaw i rozrywki dla dzieci, CRETAN DAILY CRUISES nadal robi to, co umie najlepiej: zapewnia jakość i bezpieczeństwo na pokładzie i oferuje fantastyczne, niezapomniane wycieczki do małych rajów na ziemi!