ZOSTAŃ PIRATEM NA JEDEN DZIEŃ!

SPECJALNA ANIMACJA DLA DZIECI

ZOSTAŃ PIRATEM NA JEDEN DZIEŃ!

Całodzienny rejs (od 10:00 do 16:45), który pozwoli Ci się zrelaksować, ale także wyzwolić wyobraźnię i kreatywność twoich dzieci!

Nasz statek piracki "BLACK PEARL" wyrusza prawie codziennie z portu Souda na podróż pełną przygód. Gdy wrócimy po południu, nie uwierzysz, jak szczęśliwe będą twoje dzieci!  

Po wejściu na pokład statku, nasza załoga powita cię na pokładzie, a animator zachęci twoje dzieci, aby szukały flagi pirackiej, która jest ukryta gdzieś na statku.  W ten sposób będą one badać i poznawać statek, staną się częścią zespołu i będą uczestniczyć w licznych zajęciach organizowanych specjalnie dla nich przez cały dzień.  Dzieci zostaną przebrane ze piratów, będą rysować, grać w gry, takie jak szermierka, wyścigi w workach, próba równowagi w kamizelce ratunkowej i wiele innych. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni specjalnymi prezentami pirackimi!
    
W międzyczasie ty możesz się cieszyć rejsem statku, napić się drinka, posłuchać relaksującej muzyki, bawić się ze swoimi przyjaciółmi i podziwiać widok na piękne plaże. Gdy statek zacumuje, będzie można także popływać w krystalicznie czystych błękitnych wodach zatoki.

Wszystko to jest uzupełnione pysznym posiłkiem w barze samoobsługowym na pokładzie. Zadba o Ciebie nasza załoga ubrana w stroje piratów!

ZOSTAŃ PIRATEM NA JEDEN DZIEŃ!
ZOSTAŃ PIRATEM NA JEDEN DZIEŃ!