CENY

CAŁODZIENNY WYCIECZKA Z IERAPETRA NA WYSPĘ CHRISSI

  • Pasażerowie w wieku do 2 lat podróżują bezpłatnie.  
  • Pasażerowie w wieku od 3 do 12 lat płacą 11 €
  • Pasażerowie w wieku ponad 13 lat płacą 23 €

Powyższe ceny zawierają podatek VAT i inne opłaty (bez posiłków).

Gmina miejska Ierapetra przy wystawieniu biletu pobiera opłatę administracyjną w wysokości 1 € od pasażerów w wieku powyżej 4 lat, którzy odwiedzają lagunę Chrissi 

ZNIŻKI

Prawo do zinżki posiadają:

Studenci, inwalidzi, osoby wielodzietne i pasażerowie powyżej 65 lat.

Pasażerowie okazaniu karty ANEK SMART CARD

Zniżka w wysokości 4 € przysługuje pasażerom w wieku powyżej 13 lat, czyli cena biletu wynosi 19€, a 2 € zniżki mają pasażerowie w wieku 3-12 lat, czyli cena biletu wynosi 9 €

Powyższe zniżki przyznawane są wyłącznie w naszych punktach sprzedaży, po przedłożeniu dokumentu upoważniającego, przy zakupie biletu w kasie.

W wypadku, kiedy istnieje podstawa do więcej niż jednej zniżki, uwzględnia się wyłącznie najwyższą, ponieważ nie łączymy powyższych zniżek.

CO NALEŻY WIED
 
 

Self Service - Bar na naszych statkach jest czynny przez cały czas trwania rejsu i oferuje różne dania, sałatki, tosty, kanapki, napoje, ciasta, piwo, wino, lody, kawę, itp

Przed zejściem ze statku na Chrissi, można kupić w barach naszych statków butelkowaną wodę, napoje, przekąski, kawę, kanapki, artykuły plażowe, itp.

Można również płacić kartą kredytową za zakupy dokonywane na naszych statkach.

Kapelusz, krem przeciwsłoneczny i wygodne buty są niezbędne przy wysokich temperaturach, szczególnie w miesiącach letnich.

W porcie Ierapetra znajduje się bezpłatny parking samochodowy.

Tych, którzy szczęśliwe chwile swojego życia pragną przeżyć w wyjątkowy sposób informujemy, że na naszych statkach w Chrissi oraz w Koufonisi organizujemy wyjątkowe i bajeczne śluby, chrzty oraz inne imprezy towarzyskie (Info tel. 28420 20008)

KASY BILETOWE
Nasze kasy biletowe w Ierapetra znajdują się:
1. Kirva 25 (obok pizzerii La strada)
2. Kirva 14 ( naprzeciwko postoju taksówek)
3. Plac Plastira 1 ( naprzeciwko dworca autobusowego)
4. Michael Kothri 56 & Ourania Papaioannou ( obok hotelu ASTRON)
5. Mich. Kothri 46 & Markopoulou 91 (obok hotelu EL GRECO)

Nasza kasa sprzedaży  biletów znajduje się  również w porcie Makris Gialos

 
SPRZEDAŻ BILETÓW

Zapewnijcie sobie w porę miejsce na jednej z tras z wolnymi miejscami, dokonując rezerwacji w następujący sposób: 

  •  na naszej stronie www.cretandailycruises.com, pod numerami telefonów 28420 20008/ 89988 lub e-mail na adres  info@chrissidailycruises.com a   bilety mogą być odebrane w kasach biletowych w dniu podróży.
  • We wszystkich biurach podróży współpracujących z naszym konsorcjum. Aby otrzymać bilety w dniu Państwa podróży, prosimy przedstawić rezerwację z biura podróży w kasie biletowej.
Bilety można również nabyć bez rezerwacji bezpośrednio w naszych kasach biletowych w dniu podróży (w zależności od dostępności), zapłata gotówką lub kartą kredytową.