CENY

JEDNODNIOWY REJS Z POSIŁKIEM I NAPOJAMI
Z HERAKLIONU NA WYSPĘ DIA
                                                                                                                                                                   

Pasażerowie do 2. roku życia podróżują bezpłatnie.
Pasażerowie w wieku 3-12 lat płacą 30,00 €
Pasażerowie w wieku 13 lat i starsi płacą 44 euro
Powyższe ceny zawierają podatek VAT i inne opłaty.

W statkowej restauracji samoobsługowej w godzinach od 12.00 do 13.30 można swobodnie i bez dodatkowych opłat zaopatrzyć się w jedzenie i napoje (wybór dań zimnych, sałatki, owoce, kawa, napoje bezalkoholowe, piwo).
Do Państwa dyspozycji mamy również bezpłatny sprzęt do aktywności na morzu taki jak kamizelki ratunkowe, deski, maski, fajki, płetwy, piłki itp.

WYDANIE BILETU

Zarezerwuj rejs łatwo i szybko za pośrednictwem naszej strony internetowej www.cretandailycruises.com (link: https://booking.cretandailycruises.com), a bilety otrzymasz e-mailem wieczorem przed dniem podróży.

Bilety można kupić także w następujący sposób:
-Z naszego statku, nawet w dniu rejsu (w zależności od dostępności).
- Ze wszystkich biur podróży, które z nami współpracują. W dniu podróży przekazujesz nam dokumenty rezerwacyjne dostarczone przez biuro podróży, a my przekazujemy Ci bilety.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ

  • Pasażerowie muszą stawić się w strefie wejścia na pokład w porcie w Heraklionie, naprzeciwko Zarządu Portu, 20–30 minut przed wypłynięciem.
  • Do zakupów na pokładzie możesz używać karty kredytowej.
  • Restauracja-bar na statku (samoobsługowa) jest czynna przez cały rejs i oferuje wyżywienie, przekąski, kawę, napoje bezalkoholowe, lody itp. (za opłatą).
  • W czasie wysokich temperatur, zwłaszcza w miesiącach letnich, niezbędny jest kapelusz, krem z filtrem przeciwsłonecznym i wygodna odzież.
  • W każdą środę tylko dla osób dorosłych.