CENY BILETÓW

CODZIENNY REJS Z KISSAMOS DO LAGUNY BALOS I NA WYSPĘ GRAMVOUSA

Zarezerwuj rejs szybko i łatwo za pośrednictwem naszej strony internetowej www.cretandailycruises.com (link: https://booking.cretandailycruises.com)
i otrzymaj bilety e-mailem na dzień przed wyjazdem

• Pasażerowie w wieku od 3 do 12 lat płacą 19 €
• Pasażerowie w wieku 13 lat i starsi płacą 38 €

Powyższe ceny zawierają podatek VAT, wszelkie opłaty prawne oraz wycieczkę z przewodnikiem napisaną w Twoim języku.

Pasażerowie do 2 lat podróżują bezpłatnie (bez posiłków).

Gmina Kissamos, przed wejściem na pokład, przy wystawieniu biletu pobiera opłatę administracyjną w wysokości 1 € od pasażerów w wieku powyżej 13 lat, którzy odwiedzają lagunę Balos.

BILETY

Zarezerwuj rejs szybko i łatwo za pośrednictwem naszej strony internetowej www.cretandailycruises.com (link: https://booking.cretandailycruises.com) i otrzymaj bilety e-mailem na dzień przed wyjazdem
 
Możesz również zarezerwować bilety na nasze rejsy:
  • we wszystkich biurach podrózy współpracujących z naszym konsorcjum. Aby otrzymać bilety w dniu Państwa podróży, prosimy przedstawić rezerwację z biura podróży w kasie biletowej.
  • Bilety można również nabyć bez rezerwacji bezpośrednio w naszych kasach biletowych w dniu podróży (w zależności od dostępności), zapłata gotówką lub kartą kredytową

SPRZEDAŻ BILETÓW

Nasze kasy biletowe znajdują się:
 
1. W naszej siedzibie mieszczącej się 1 km od placu Kissamos, przy głównej alei (Iroon Polytechniou 226) prowadzącej do portu (wolne miejsca parkingowe), telefon +30 28220 22888

2. Ponadto, w porcie Kissamos (Kavonisi), przed naszymi statkami, telefony 28220 24344/83311 (bezpłatny parking)

 CO NALEŻY WIEDZIEĆ

  • Pasażerowie muszą być obecni w strefie zaokrętowania 40 minut przed odlotem. Zarówno w Gramvousa jak i w Balos można wrócić na statek w dowolnym momencie, ale najpóźniej na dziesięć minut (10') przed wypłynięciem.
  • Wizyta na plaży Balos odbywa się łodzią (jeśli pozwala na to pogoda).
  • Gramvousa i Balos to obszary niezamieszkane, na których nie ma dróg ani sklepów (restauracji,  jadalni, itp.). Samoobsługowy bar restauracyjny na statku jest otwarty przez cały rejs, dzięki czemu można delektować się wyśmienitym posiłkiem (danie główne, sałatki, wino, przekąski, kawa, napoje bezalkoholowe, lody, lody itp.). Możesz również wziąć posiłek w pakiecie. Można również wypożyczyć parasol plażowy.
  • W naszych kasach biletowych można kupić bilet przy użyciu karty kredytowej. Można również płacić kartą kredytową za zakupy dokonywane na naszych statkach.
  • Kapelusz, krem przeciwsłoneczny i wygodne buty są niezbędne przy wysokich temperaturach, szczególnie w miesiącach letnich.
  • W porcie Kissamos znajduje się bezpłatny parking samochodowy.
  • Tych, którzy szczęśliwe chwile swojego życia pragną przeżyć w wyjątkowy sposób, informujemy, że na naszych statkach organizujemy wyjątkowe i bajeczne śluby, chrzty oraz inne imprezy towarzyskie (Info tel. 28220 22888).